an image of Auroras data recovery renrum The Aurora IT Systems AB logotyp
 

an image of Auroras data recovery renrum

To our Swedish Language Index     To our Danish Language Index page     To our Norwegian Language Index page     To our English Language Index     To Ukrainian data recovery information page     To our Romanian Language Index     To our Lithuanian Language Index     To our Latvian Language Index     To our Estonian Language Index     To our Finnish Language Index     To our Russian Language Index     To our French Language Index     To our Polish Language Index     To our German Language Index     To our Greek Language Index     To our Italian Language Index     To our Spanish Language Index
Datu atguves uzņēmums Aurora atrodas Zviedrijā, un mēs esam Eiropas eksperti datu atguvē un datu atjaunošanā ar vairāk kā 22 gadus ilgu pieredzi. Mēs veicam veiksmīgu kritisko datu atguvi no bojātiem cietiem pēc cietā diska atteices vai citiem iekārtas bojājumiem.

Mēs strādājam arī ar bloķētiem vai šifrētiem datu apjomiem un lieliem "RAID masīviem". Mūsu laboratorijās ir ierīkotas tīras telpas atbilstoši 100. kategorijai, un ļoti steidzamu vai augstas prioritātes datu atguves gadījumā personāls strādā līdz pulksten 23:00 katru dienu, visu gadu.

Būtisks skaits ES, Skandināvijas un Austrumeiropas vadošo uzņēmumu jau ir Auroras klientu vidū: Microsoft, SAP, HP, Ericsson, Siemens, IKEA, Securitas, Tetra Pak, UNHCR, Pirelli, Electrolux u.c.

Datu atguve pīlādzis

  Solis 1.   Informācija
  Solis 2.   Atsauksme klients
  Solis 3a. Pieprasījuma anketa - Profesija
  Solis 3b. Pieprasījuma anketa - Personisks

Attēlu atguve no zibatmiņas

  Informācija visur izdzēst
  Datu atguve - RAID masīvu problēmas
  Aurora HDD rādītāja lapa
  Meklēt mūsu vietnē


Visas šeit norāditās cenas ir BEZ tirdzniecības nodokļiem (PVN) un piegādes izmaksām.


Aurora Data Recovery Experter